img
IMG-8118
IMG-8119
IMG-8120
IMG-8121
IMG-8122
IMG-8123
IMG-8124
IMG-8125
IMG-8126
IMG-8127
IMG-8128

ALL INCLUSIVE | PREDANÉ – KVALITNÝ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VEĽKOM MEDERI
Cena: 85 000 EUR

ALL INCLUSIVE | PREDANÉ – KVALITNÝ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VEĽKOM MEDERI
img

Lokalita

Telefón

+421 951 780 731

Email

info@allinclusivereal.sk

Vlastníctvo

osobné

Informácie o nehnuteľnosti

CHCETE MAŤ KVALITNÉ BÝVANIE V ÚPLNE REKONŠTRUOVANOM, IHNEĎ NASŤAHOVATEĽNOM 3 IZBOVOM BYTE S ROZLOHOU 60 M2 PLUS BALKÓN ZA ROZUMNÚ CENU? KONTAKTUJTE NÁS ČÍM SKÔR A DOHODNITE SI TERMÍN OSOBNEJ OBHLIADKY !!!

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL, s. r. o. Vám ponúka na predaj kvalitný 3-izbový byt po úplnej rekonštrukcii z roku 2020 v bytovom dome v tichej lokalite mesta Veľký Meder.

Stav nehnuteľnosti : kvalitne rekonštruovaný 3 izbový byt s výmerou 60 m2 sa predáva s možnosťou úplného zariadenia. Cena úplne zariadeného, ihneď nasťahovateľného bytu je 88.000 EUR.
Popis bytového domu : byt sa nachádza v zachovalom bytovom dome. Parkovanie áut majiteľov bytov bytového domu je zabezpečené na parkoviskách vytvorených okolo bytového domu. O čistote na chodbe sa stará upratovacia služba.
Okolie bytového domu : bytový dom sa nachádza na sídlisku s rozsiahlym parkom kde sa nachádza aj detské ihrisko. 300 m od bytového domu sú maloobchodné predajne rôzneho charakteru, banka , čerpacia stanica, 500 m mestský úrad. Okolie bytového domu je pravidelne udržiavané.

Popis najdôležitejších charakteristík bytu:
– počet izieb: 3
– 60 m2 plus balkón, pivnica
– kvalitná rekonštrukcia z roku 2020
– kuchynská linka so spotrebičmi je súčasťou cenovej ponuky
– moderná kúpeľňa je vybavená sprchou, stavaným umývadlom, toaleta je situovaná zvlášť
– kúrenie cirkulačné, klimatizácia
– mesačné náklady na byt vrátane fondov, elektriny, internetu sú do 200 EUR vrátane internetu
– okná plastové s vnútornými i vonkajšími roletami
– osvetlenie priestorov klasické
– podlahy: v izbách a na chodbe linóleum, v kúpeľni, na balkóne v toalete keramická dlažba
– byt sa nachádza na 2. poschodí
– bytu prislúcha aj pivnica
– balkón má výmeru 4 m2
– byt je zaťažený hypotekárnym úverom
– bytové jadro je veľmi zachovalé, vyhotovené z kvalitných materiálov

Cena ponúkanej nehnuteľnosti : 85.000 €,-/ celkom + so zariadením je cena 88.000 EUR, celkom zodpovedá celkovej kvalite vyhotovenia a stavu bytu, obsahuje aj cenu právneho servisu prevodu nehnuteľnosti na nového majiteľa.

Občianske vybavenie mesta, infraštruktúra: mesto Veľký Meder je vyhľadávaným turistickým centrom s rušným kultúrnym životom. Termálne kúpalisko Thermal Corvinus je známe aj pred zahraničnými turistami. Autobusová doprava, vlaková stanica, dostatok parkovacích miest pre majiteľov áut a stále sa rozširujúca cyklotrasa na okolí mesta a na celom Žitnom ostrove poskytujú dostatočný výber pre hocijaký druh dopravy osôb. Mesto Veľký Meder je s pestrou občianskou vybavenosťou: pošta, obchody, knižnica, mestský úrad, čerpacia stanica ,ihrisko, škola , škôlka, nákupná zóna s množstvom maloobchodných predajní.

V rámci sprostredkovania náš klient získa kompletný právny servis, kolky na kataster a samozrejme možnosť financovania hypotekárneho úveru.

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.
Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

Kontakt:
+421 951 780 731
info@allinclusivereal.sk

Výmera

m2

Úžit. plocha

60 m2

Izby

3