ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o.

Staň sa súčasťou nášho tímu ako realitný maklér. Neustále hľadáme ambicióznych, komunikatívnych ľudí so zápalom pre prácu. Ľudí, ktorí sa chcú vzdelávať, chcú na sebe pracovať a pomôcť nám budovať našu spoločnosť. Skúseným maklérom ponúkame možnosť obohatiť náš tím na pozícii oblastný manažér. Ak si skúsený maklér, si minimálne 2 roky aktívne v realitnom biznise a chceš si vybudovať vlastný tím, my ti pomôžeme zvíťaziť a dosiahnuť tvoj cieľ.
Príď a porozprávaj sa s nami o tvojej budúcej úspešnej kariére najlepšieho realitného makléra, možnosti rastu a vzdelávania sa v realitnom obchodovaní. 

Ak sa chcete stať členom nášho obchodného tímu, profesionálnym realitným maklérom, zašlite Váš životopis spolu s motivačným listom na mail: info@allinclusivereal.sk

img
img

Značka
ALL INCLUSIVE

ALL INCLUSIVE nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, profesionality a úspechu vo svete nehnuteľností. ,,Úspech začína stratégiou,, práve preto je dôležité mať toho správneho partnera, ktorý Vám s úspešnou stratégiou pomôže. Prinášame nový pohľad na svet nehnuteľností. Sledujeme trendy a učíme sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Úspešná stratégia je o krok vpred pred svojou konkurenciou. Pre značku ALL INCLUSIVE sú najdôležitejšie nasledovné 3 veci:

img
ALL INCLUSIVE REAL

Dizajn

Vytvorili sme jedinečný koncept v online aj offline prostredí, aby nás ľudia ako značku vnímali. Všetky reklamné predmety, marketingové, prezentačné pomôcky a dokumenty sú v rovnakom dizajne. Inovatívny marketing využívame aj v online prostredí. Máme webovú stránku, ktorá je prehľadná, moderná a hlavne obsahuje množstvo informácii pre užívateľa. Pravidelne sa zviditeľňujeme a publikujeme na sociálnych sieťach.

ALL INCLUSIVE REAL

Dôvera

Obchodovanie s nehnuteľnosťami je v prvom rade o dôvere. ALL INCLUSIVE REAL spĺňa tie najvyššie štandardy. Riadi sa internými smernicami, realitným kódexom a etickým kódexom, schválenými Realitnou úniou SR. Naše obchodné podmienky sú v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/UÚ z 25. o právach spotrebiteľov. Realitná únia združuje kvalitné a profesionálne kancelárie na území Slovenskej republiky. Každý člen má ako prioritu poskytovať prvotriedny servis. Pri výkone našej činnosti konáme čestne, v súlade s dobrými mravmi a poctivým obchodným stykom. Služby poskytujeme odborne, svedomito a zodpovedne.

img
img
ALL INCLUSIVE REAL

Stratégia

,,Úspech začína stratégiou,,​

Je dôležité mať toho správneho partnera, ktorý Vám so stratégiou pomôže. Prinášame nový pohľad na svet nehnuteľností a obchodovanie. Sledujeme najnovšie trendy a učíme sa od celosvetovo rešpektovaných realitných spoločností. Využívame najnovšie technológie, ako možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom. Takto vyhotovené foto a video zábery zabezpečia netradičnú a atraktívnu formu prezentácie. Zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky je najmodernejší spôsob prezentácie nehnuteľností. Nehnuteľnosti ponúkané touto formou majú 10-krát väčšiu sledovanosť, ako prezentované len za pomoci fotografií. Najväčšou výhodou je, že si nehnuteľnosť viete pozrieť v akomkoľvek čase a z akéhokoľvek miesta.