img
ALL INCLUSIVE REAL

Profesionálna fotografia

Fotografie, ktoré ohúria potienciálneho kupcu ešte pred vstupom do miestnosti, sú kľúčovým aspektom predaja. Ponúkame Vám profesionálne nafotenie Vašej nehnuteľnosti, ktorý zabezpečí rýchlejší predaj. Konečný stav fotiek predstavia, spolu s homestagingom Vašu nehnuteľnosť v najlepšom možnom stave.

ALL INCLUSIVE REAL

Home Staging

Ponúkame Vám odbornú úpravu a prípravu nehnuteľnosti na fotenie a 3D scan. Služba home staging pomôže predať Vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a pre Vás výhodnejšie. Jednotlivé skrášlujúce elementy Vám radi poskytneme, aby nehnuteľnosť vyzerala tip-top, pripravená na predaj.

img
img
ALL INCLUSIVE REAL

Video Obhliadka

Online video obhliadka pred osobnou pomôže záujemcovi stotožniť sa s novým potenciálnym bývaním. Video o nehnuteľnosti garantovane ohúri klienta a preto je u nás tento krok pri procese predaja samozrejmý!

ALL INCLUSIVE REAL

Marketing

Reklama na sociálnych sieťach je v dnešnej dobe pri predaji nehnuteľnosti, či pozemku nevyhnutná. Úspešné vytvorenie dopytu pre nehnuteľnosť v dnešnom konkurencieschopnom trhu nie je ľahké. Vďaka nášmu tímu profesionálnych marketérov Vás od tejto starosti dokážeme úplne odbremeniť. Zabezpečíme Vám kompletné zastrešenie marketingového hľadiska predaja.

img
img
ALL INCLUSIVE REAL

Osobné obhliadky

Najvýznamnejší krok ku predaju Vašej nehnuteľnosti je práve obhliadka. Naši makléri sú inteligentní, vyučení ľudia, ktorí si umenie predstavenia a predaju nehnuteľností úplne zdokonalili. Pripravíme všetko - vôňu, hudbu v pozadí... Urobíme maximum pre úspešný predaj Vašej nehnuteľnosti.

ALL INCLUSIVE REAL

3D Scan nehnuteľnosti

3D prehliadka je online zážitok, ktorý návštevníkovi umožňuje virtuálne sa pohybovať v miestnostiach. Priestory Vašej nehnuteľnosti skenujeme najmodernejšou 3D kamerou Matterport.

img
img
ALL INCLUSIVE REAL

Právne poradenstvo

V rámci predaja alebo kúpy Vašej nehnuteľnosti sa kompletne postaráme aj o úradovanie a zmlúv. Tento krok je klúčový, keďže mnoho kúpnych zmlúv má skryté neodsúhlasené podmienky. Poskytneme Vám kvalitný právny servis, vykonaný tými najlepšími v tomto odbore.