img
3
5
10
11
12
13
14
1
1
2
9
bytvm10
bytvm11
15

PREDANÉ: 3 izbový byt (72M2), Veľký Meder
Cena: 77 000 EUR

PREDANÉ: 3 izbový byt (72M2), Veľký Meder
img

Lokalita

Dunajská Streda

Telefón

+421 951 780 731

Email

info@allinclusivereal.sk

Vlastníctvo

Osobné

Informácie o nehnuteľnosti

ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. ponúka Vám na predaj 3-izbový byt v bytovom dome s výťahom vo Veľkom Mederi na sídlisku Mateja Corvína v tichej, bezpečnej lokalite. Obrovskou výhodou bytu je jeho poloha v rámci bytového domu, nakoľko sa nachádza na 1.poschodí z 8. Byt s výmerou 72m2 s loggiou je po úplnej rekonštrukcii z roku 2019. K bytu prislúcha vlastná murovná pivnica s rozlohou 6 m2.

Bytový dom tiež prešiel modernizáciou a rekonštrukciou. Z vonka je izolovaný, o čistotu na chodbe v rámci bytového domu sa stará upratovacia služba. Nachádza sa v tichej časti mesta, s rozľahlým parkom a s ihriskom na okolí. Parkovanie pred bytovým domom je zabezpečené voľne alebo s možnosťou fixného prenájmu parkovacieho miesta od mesta s ročnou výpovednou lehotou.

Byt dispozične pozostáva z priestrannej chodby, komory, kuchyne, obývacej izby s loggiou, spálne, detskej izby, samostatnej toalety a kúpeľne s rohovou vaňou. Pri vstupe do bytu na chodbe nás hneď milo prekvapí klenba na modernú kuchyňu a praktické riešenie vstupu do komore na ľavej strane chodby, ktorú podľa potreby môžeme využiť ako aj špajzu. Kuchyňa je moderne vybavená, podlaha z keramickej dlažby, bodové osvetlenie je doplnené s LED osvetlením pozdľž kuchynskej linky.

Zo spotrebičov umývačka riadu, mikrovlnka, plynový sporák ako aj elektrická rúra sú zabudované do vkusnej, modernej kuchynskej linky. Obývacia miestnosť je priestranná s rozlohou 20 m2 ponúka najväčší priestor v rámci bytu. Kvalitné laminátové parkety a tiež pozoruvhodné riešenie funkčnej dizajnovej hodinky na bočnej stene, dodávajú celému bytu dojem kvality. Osvetlenie tejto miestnosti zabezpečuje tiež sektorovo ovládateľné bodové osvetlenie zabudované v strope.

Obývacia izba je orientovaná s výhľadom na park s množstvom zelene. Z tejto strany bytu máme výhľad aj na parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú za parkom. Spálňa a detská izba s rozmermi 12 a 11 m2 uspokoja bežné priestorové potreby 3 – 4 člennej rodiny.

Vstavané skrine v spálni sú tiež súčasťou ponuky. Toaleta a kúpeľňa sú situované zvlášť. V rámci toalety je riešené aj miesto pre pračku. Kúpeľňa okrem rohovej vane vyniká aj s veľkým oknom. Mesačné náklady na prevádzkovanie bytu ohľadom energií sú 150€.

Cena 77 000 EUR/celkom zodpovedá kvalite vyhotovenia a použitých materiálov na rekonštrukciu. Byt je bez ďalších investícií, vhodné najmä pre rodiny s 1 dieťaťom, pre páry bez detí, ako prvé bývanie pre samostatne bývajúce osoby, atď. Vzhľadom na stúpajúce ceny v danej lokalite, vysoko kvalitné vyhotovenie rekonštrukcie bytu a kvalitu použitých materiálov je to aj vynikajúca investičná príležitosť .

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. V prípade potreby prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:

– vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie, – poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, – doručenie podkladov na kataster, – asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb, – ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, tak nás nevahajte kontaktovať na tel.: 0944 260 626 alebo mailom: info@allinclusivereal.sk

© Copyright ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. – Inzerát je autorským dielom a majetkom spoločnosti ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o.

Výmera

72 m2

Úžit. plocha

72 m2

Izby

3

Mesačné náklady

150€