img
DJI_0977_1
DJI_0980_2
DJI_0989_5

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3 LUKRATÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY, ČUKÁRSKA PAKA
Cena: 177 100 EUR

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3 LUKRATÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY, ČUKÁRSKA PAKA
img

Lokalita

Dunajská Streda

Telefón

+421 951 780 731

Email

info@allinclusivereal.sk

Vlastníctvo

Informácie o nehnuteľnosti

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3 lukratívne veľké stavebné pozemky v obci Čukárska Paka s jednoduchým a rýchlym prístupom na R7D4.

Na základe územnoplánovacej informácie je možné postaviť na každý pozemok jeden rodinný dom. Prístup k strednému a zadnému pozemku je možné cez prístupovú cestu, ktorej vybudovanie bude na náklady nových majiteľov.

Základné informácie ponúkaných nehnuteľností:

Pozemok č. 1 (predný)
výmera: 2.530 m 2 x 150 eur = 379.500 eur / celkom

Pozemok č. 2 (stredný)
výmera 1.610 m2 x 110 eur = 177.100 eur / celkom

Pozemok č. 3 (zadný)
výmera 2.970 m2 x 85 eur = 252.450 eur / celkom

Inžinierske siete pri pozemku č. 1 sú k dispozícii tj. elektrina, plyn, kanalizácia, obecný vodovod a tiež studňa na pozemku, k ďalším pozemkom treba ich vybudovať. S vybudovaním cesty a sietí Vám radi pomôžeme. Šírka prístupovej cesty je 4 metre a výmera spolu je 720 m2.

UPOZORNENIE:
Podmienkou aktuálnej ponuky predaja (predného) pozemku č. 1 je predchádzajúci predaj pozemkov č. 2 a 3.

LOKALITA
Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Čukárska Paka vzdialenej iba pár min autom od okresného mesta Dunajská Streda a priamej blízkosti je aj Bratislava, jednoduchá a rýchla dostupnosť do 20 min po R7D4, taktiež možnosť cestovania s vlakom, vlaková zastávka je vo Veľkej Pake alebo v Malej Pake vzdialenej od pozemku iba 1km.

Blízka Dunajská Streda poskytuje priestor na rozmanitú rekreáciu a množstvo športov, nákupy, kultúrne podujatia, mesto ponúka množstvo reštaurácií, celoročne si môžete oddýchnuť aj vo vyhľadávanom Thermalparku s bazénmi a vodnými atrakciami a úžasným wellnesom. Neďaleko obce sa nachádza aj mesto Šamorín (5km), kde nájdete športový a voľnočasový rezort X-bionic Sphere, ďalej blízko je aj Golfový areál Báč, tiež pár km je kompa do Vojky (Dunaj/Lužné lesy).

Túto nehnuteľnosť jednoducho musíte vidieť! Nezmeškajte a dohodnite si termín osobnej obhliadky ešte dnes!

CENA: 177.100 €,-/ celkom

V prípade kúpy všetkých troch pozemkov ako celku je možnosť zľavy.

FINANCOVANIE
Kúpu je možné financovať aj z hypotekárneho úveru. Naša realitná kancelária Vám zabezpečí bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti interným hypotekárnym špecialistom.

OBHLIADKY
Obhliadky sú možné aj cez víkend !

KONTAKT
CALL CENTRUM – Veronika Konkoly +421 951 780 731, asistent@allinclusivereal.sk.

ALL INCLUSIVE REAL Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.

Kancelária je členom najväčšieho združenia realitných kancelárii REALITNEJ ÚNIE a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.

Pomôžeme aj s predajom Vašej nehnuteľnosti! Buďte nároční, sme na to pripravení.

©️ Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o.

Výmera

1610 m2

Úžit. plocha

m2

Izby