img
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

NA PREDAJ: EXKLUZÍVNY 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, VEĽKÝ MEDER

Cena: 148 000 EUR

NA PREDAJ: EXKLUZÍVNY 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, VEĽKÝ MEDER

img

Lokalita

Dunajská Streda

Telefón

+421 951 780 731

Email

info@allinclusivereal.sk

Vlastníctvo

osobné

Informácie o nehnuteľnosti


POZOR !!! UVÁDZACIA CENA VEĽKOMETRÁŽNEHO NEHNUTEĽNOSTI BLÍZKO CENTRA MESTA ZA 148 000 EUR EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!!

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. ponúka Vám exkluzívne na predaj zachovalý 5 izbový rodinný dom na oplotenom pozemku blízko centra Veľkého Medera. Nehnuteľnosť sa nachádza blízko centra mesta, ulica je bezpečná, takisto vhodná na bývanie ako aj podnikanie.Základná charakteristika ponúkanej nehnuteľnosti: 


Druh nehnuteľnosti: rodinný dom s vlastnou záhradou

Výmera pozemku: 740m2

Úžitková plocha domu: 250m2
Počet izieb: 5
Ostatné priestory domu: kuchyňa, 2x kúpeľňa, samostatné toalety, vstupná hala, pivnica

Stav: zachovalý
Rok kolaudácie, elektrický certifikát: pred rokom 1968, bez elektrického certifikátu
Materiál stavby: tehla
Podľahy: keramická dlažba, parkety
Pivnica, prístavby: dom je celý podpivničený, k domu prislúcha aj samostatne stojaci altánok na dvore
Záhrada: v záhrade popri domu nájdeme altánok na posedenie, okrasné rastliny. Okrem vybetónovaného parkoviska zvyšok záhrady je zatrávnená.

Situačné riešenie domu : zo vstupnej haly na jednej strane je vstup do kuchyne, na druhej strane je vstup do priestranných izieb, vzadu sú situované toaleta a kúpeľňa. Na 1. poschodí sa nachádzajú 3 izby, 72 m2 veľký balkón, toaleta a kúpeľňa. Celý dom je podpivničený, v pivnici sú skladové priestory, kúpeľňa, toaleta.

Situačné riešenie ostatných objektov na pozemku: smerom do záhrady na pravej strane od domu sa nachádza altánok. Medzi altánkom a domom je vybetónovaný priestor vhodný na parkovanie aút.

Popis technického stavu, inžinierske siete: elektrina (230V a 400V), mestská voda, plynové kúrenie cez radiátory, bojler na ohrievanie vody, odpadová voda riešená kanalizáciou.

* Celkový dojem: zachovalý, po technickej strane zdravý dom vhodný pre väčšiu rodinu
* Odporúčame: vhodné bývanie pre 3 – 8 osôb. Vzhľadom na veľkosť domu a lokáciu objekt je vhodný aj na podnikateľské účely.
Mesačné náklady: 220eur

Občianske vybavenie mesta, infraštruktúra: mesto Veľký Meder je vyhľadávaným turistickým centrom s rušným kultúrnym životom. Termálne kúpalisko Thermal Corvinus je známe aj pred zahraničnými turistami. Autobusová doprava, vlaková stanica, dostatok parkovacích miest pre majiteľov áut a stále sa rozširujúca cyklotrasa na okolí mesta a na celom Žitnom ostrove poskytujú dostatočný výber pre hocijaký druh dopravy osôb. Mesto Veľký Meder je s pestrou občianskou vybavenosťou: pošta, obchody, knižnica, mestský úrad, čerpacia stanica, ihrisko, škola, škôlka, nákupná zóna s množstvom maloobchodných predajní.

Cena: 148.000eur,- celkom

Cena je platná pri rýchlom a korektnom jednaní, pri vyplatení úplnej kúpnej ceny a pri uskutočnení úplného prevodu vlastníckeho práva na nového majiteľa do 31.6.2022.
Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa. Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Aj Vy si myslíte, že kvalitná prezentácia nehnuteľnosti je dôležitá? V prípade ak máte nejakú nehnuteľnosť na predaj alebo prenájom ozvite sa nám! Radi Vám pomôžeme.

Ak Vás naša ponuka zaujala, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

Kontakt:
+421 951 780 731

info@allinclusivereal.sk

Výmera

740 m2

Úžit. plocha

250 m2

Izby

5