img
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

NA PREDAJ: EXKLUZÍVNY 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, VEĽKÝ MEDER (ČASŤ IŽOP)
Cena: 185 000 EUR

NA PREDAJ: EXKLUZÍVNY 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, VEĽKÝ MEDER (ČASŤ IŽOP)
img

Lokalita

Dunajská Streda

Telefón

+421 951 780 731

Email

info@allinclusivereal.sk

Vlastníctvo

osobné

Informácie o nehnuteľnosti

POZOR !!! UVÁDZACIA CENA IHNED NASŤAHOVATEĽNEJ ZACHOVALEJ NEHNUTEĽNOSTI ZA 185.000 EUR ! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!!

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj zachovalý 3 izbový, úplne podpivničený rodinný dom na oplotenom pozemku vo Veľkom Mederi, v kľudnej časti Ižop. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej obytnej zóne.

Výmera pozemku: 1034m2
Úžitková plocha domu: 110m2

Základná charakteristika:
Druh nehnuteľnosti: rodinný dom s vlastnou záhradou
Počet izieb: 3
Ostatné priestory domu: kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, celý dom podpivničený, na poschodí možnosť vytvoriť samostatnú bytovú jednotku alebo viacero izieb.
Vek nehnuteľnosti: 15 rokov
Materiál stavby: montovaný rodinný dom s izoláciou
Podlahy: keramická dlažba v kúpeľni, v ostatných priestoroch domu parkety
Situačné riešenie domu: zo vstupnej haly domu s malým ukladacím priestorom sa dostaneme na malú chodbu ktorá je na pravej strane napojená na americkú kuchyňu napojenú na 24 m2 veľkú terasu, ktorá je situovaná smerom do záhrady. Na ľavej strane sa nachádzajú kúpeľňa s vaňou, toaleta, smerom na záhradu sú ešte situované spálňa a pracovná izba so zabudovaným regálovým systémom.
Pivnica, poschodie: dom je úplne podpivničený.
Nachádzajú sa tu: špajza, hobby priestory, technická miestnosť, práčovňa. Na poschodí sa dajú vytvoriť dve izby alebo úplný samostatný obytný priestor.
Záhrada: rozsiahla záhrada je plná pestrých kvetov, ovocných stromov, hrozna, trávy. Súčasťou záhrady je letná kuchyňa pod altánkom, mini jazierko, priestory pre hobby chovateľov zvierat v zadnej časti záhrady.
Situačné riešenie ostatných objektov na pozemku: smerom do záhrady na ľavej strane od domu sa nachádza altánok s letnou kuchyňou, popri dome smerom do záhrady je situované jazierko, úžitková časť záhrady od chovateľskej zóny situovanej v zadnej časti záhrady je oddelená vnútorným plotom z pletiva.

Stav: zachovalý
Mesačné náklady: 200 eur
Zariadenie: dom sa predáva kompletne zariadený, okrem nábytku v obývačky.

360° obhliadka: https://tinyurl.com/bury4m2f

Popis technického stavu, inžinierske siete:
* elektrina 220 V, 380 V na pozemku i vo vnútri domu
* mestská voda, odpadová voda riešená žumpou, okolo domu umiestnené nádrže pre zbieranie dažďovej vody pre doplnkové polievanie záhrady, v záhrade vŕtaná studňa
* elektrické kúrenie cez elektrický kotol, kúrenie na tuhé palivo s možnosťou kombinácie systémov, výdaj tepla cez radiátory
* bojler na ohrievanie vody
* jadro domu zachovalé, technicky zdravé

Cena nehnuteľnosti: 185.000,- eur/ celkom zodpovedá celkovému zachovalému stavu a veľkosti ponúkanej nehnuteľnosti.
Cena je platná pri rýchlom a korektnom jednaní, pri vyplatení úplnej kúpnej ceny a pri uskutočnení úplného prevodu vlastníckeho práva na nového majiteľa do 31.7.2022.

Celkový dojem makléra: Zachovalý, po technickej stránke zdravý dom vhodný pre milovníkov záhrady, prírody, pre hobby chovateľov zvierat, pre rozsiahlejšie rodiny s možnosťou vytvoriť si ďalšie izby.
Odporúčame: vhodné bývanie pre 3 až 6 osôb, pre milovníkov vidieckeho štýlu bývania predsa v malom meste, v odľahlej časti s rozsiahlou infraštruktúrou.

Občianske vybavenie mesta, infraštruktúra: mesto Veľký Meder je vyhľadávaným turistickým centrom s rušným kultúrnym životom. Termálne kúpalisko Thermal Corvinus je známe aj pred zahraničnými turistami. Autobusová doprava, vlaková stanica, dostatok parkovacích miest pre majiteľov áut a stále sa rozširujúca cyklotrasa na okolí mesta a na celom Žitnom ostrove poskytujú dostatočný výber pre hocijaký druh dopravy osôb. Mesto Veľký Meder je s pestrou občianskou vybavenosťou: pošta, obchody, knižnica, mestský úrad, čerpacia stanica ,ihrisko, škola , škôlka, nákupná zóna s množstvom maloobchodných predajní. Časť Ižop leží cca 2 km od centra mesta.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
– vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
– poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
– poplatky za overenie podpisov u notára do 66 eur
– doručenie podkladov na kataster,- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
– ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.
Pri kúpe nehnuteľnosti, poskytujeme nadštandardné finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes!

Kontakt:
+421 951 780 731
info@allinclusivereal.sk

Výmera

1034 m2

Úžit. plocha

110 m2

Izby

3