img
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

NA PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT (67M2), VEĽKÝ MEDER
Cena: 85 000 EUR

NA PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT (67M2), VEĽKÝ MEDER
img

Lokalita

Dunajská Streda

Telefón

+421 951 780 731

Email

info@allinclusivereal.sk

Vlastníctvo

osobné

Informácie o nehnuteľnostiCHCETE MAŤ KVALITNÉ BÝVANIE BLÍZKO CENTRA MESTA V 3 IZBOVOM BYTE S ROZLOHOU 67M2 PLUS BALKÓN? KONTAKTUJTE NÁS ČÍM SKOR A DOHODNITE SI TERMÍN OSOBNEJ OBHLIADKY!!!

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL s.r.o. ponúka Vám na predaj kvalitný 3-izbový byt po úplnej rekonštrukcii z roku 2019 v bytovom dome v tichej lokalite mesta, na sídlisku Mateja Corvina, vo Veľkom Mederi.

Stav nehnuteľnosti:
Kvalitne rekonštruovaný 3 izbový byt s výmerou 67m2 sa predáva úplne zariadený,nevyžaduje žiadne ďalšie investície.
Popis bytového domu:
Byt sa nachádza v zachovalom bytovom dome. Parkovanie áut majiteľov bytov bytového domu je zabezpečené na parkoviskách vytvorených okolo bytového domu. O čistote na chodbe sa stará upratovacia služba.

Popis najdôležitejších charasteristík bytu:
* počet izieb: 3
* 67 m2 plus balkón, pivnica
* rekonštrukcia z kvalitných materiálov z  roku 2019
* kuchynská linka ako aj ostatné zariadenia bytu a nábytok sú súčasťou cenovej ponuky
* moderná kúpeľňa s vaňou, umývadlom, toaleta je situovaná zvlášť
* kúrenie cirkulačné
* mesačné náklady na byt vrátane fondov, elektriny, internetu sú do 180eur
* okná plastové s vnútornými i vonkajšími roletami,
* podlahy: v izbách a na chodbe vysokokvalitné laminátové parkety, v kúpeľni, na balkóne v toalete a v kuchynskej časti keramická dlažba
* byt sa nachádza na 7. poschodí
* bytu prislúcha aj pivnica
* balkón je cca 4,5m2
* byt je bez ťiarch
* bytové jadro je veľmi zachovalé , vyhotovený z kvalitných materiálov

Okolie bytového domu:
Bytový dom sa nachádza na sídlisku s rozsiahlim parkom kde sa nachádza aj detské ihrisko. 300m od bytového domu sú maloobchodné predajne rôzneho charakteru, banka, 500m pošta, mestský úrad. Okolie bytového domu je pravidelne udržiavané.Cena ponúkanej nehnuteľnosti: 85.000 eur,-/celkom, ktorá sa zodpovedá celkovej kvalite vyhotovenia a stavu bytu.

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa. Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Občianske vybavenie mesta, infraštruktúra:
Mesto Veľký Meder je vyhľadávaným turistickým centrom s rušným kultúrnym životom. Termálne kúpalisko Thermal Corvinus je známe aj pred zahraničnými turistami. Autobusová doprava, vlaková stanica, dostatok parkovacích miest pre majiteľov áut a stále sa rozširujúca cyklotrasa na okolí mesta a na celom Žitnom ostrove poskytujú dostatočný výber pre hocijaký druh dopravy osôb. Mesto Veľký Meder je s pestrou občianskou vybavenosťou: pošta, obchody, knižnica, mestský úrad, čerpacia stanica ,ihrisko, škola, škôlka, nákupná zóna s množstvom maloobchodných predajní.

Aj Vy si myslíte, že kvalitná prezentácia nehnuteľnosti je dôležitá? V prípade ak máte nejakú nehnuteľnosť na predaj alebo prenájom ozvite sa nám! Radi Vám pomôžeme.

Ak Vás naša ponuka zaujala, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

Kontakt:
+421 951 780 731
info@allinclusivereal.sk

Výmera

m2

Úžit. plocha

67 m2

Izby

3