img
XTERIER7
XTERIER6
CHODBA1
CHODBA2
VSTUP1
VSTUP2
OBYVACKA1
OBYVACKA2
KUCHYNA1
KUCHYNA2
OBYVACKA3
OBYVACKA4
DETSKA3
DETSKA4
DETSKA7
DETSKA8
DETSKA5
DETSKA6
DETSKA1
DETSKA2
SPALNA3
SPALNA4
SPALNA5
SPALNA6
SPALNA1
SPALNA2
SPALNA7
SPALNA8
SPALNA9
KUPELNA1
KUPELNA2
TECHNICKA
GARAZ
XTERIER1
XTERIER2
XTERIER3
XTERIER4

!!! ZNIŽENÁ VÝBORNÁ CENA !!! | ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ NÍZKOENERGETICKÝ MODERNÝ RD V LUKRATÍVNEJ ČASTI DUN. STREDY
Cena: 350 000 EUR

!!! ZNIŽENÁ VÝBORNÁ CENA !!! | ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ NÍZKOENERGETICKÝ MODERNÝ RD V LUKRATÍVNEJ ČASTI DUN. STREDY
img

Lokalita

Dunajská Streda

Telefón

+421 951 780 731

Email

info@allinclusivereal.sk

Vlastníctvo

Informácie o nehnuteľnosti

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL z poverenia majiteľa Vám ponúka na predaj 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom v novovybudovanej obytnej zóne GEOREAL LAKOPARK v blízkosti centra mesta Dunajská Streda.

Táto lokalita je vyhľadávaná najmä vďaka kompletnej občianskej vybavenosti a dostupnosti do centra mesta.
Ponúkaný rodinný dom je moderná novostavba s inteligentnými prvkami, nadštandardným vyhotovením, dôrazom na nadčasovú architektúru, kvalitu použitých materiálov, ale najmä energetickú hospodárnosť.

Nehnuteľnosť sa rozkladá na dokonale upravenom, rovinatom pozemku obdĺžnikového tvaru s celkovou výmerou 583 m2 oddelenom od ulice dvomi, diaľkovo ovládanými elektrickými bránami, bránkou a bariérovým plotom.

Dom je logicky umiestnený v strednej časti pozemku, kde sa na vstupnej časti pozemku pred domom nachádzajú vonkajšie parkovacie státia, z bočnej strany pozemku priestranná prestrešená terasa a v zadnej časti pozemku je bazén s jacuzzi a záhradný domček.

Exteriér okolo domu je zatrávnený kobercovým trávnikom, ktorý obsluhuje automatický zavlažovací systém. Voda na závlahu je čerpaná z vlastnej studne. Okrem bazénu spojeného s vírivkou je exteriér domu pripravený aj na umiestnenie vonkajšej sauny.

Dom je novostavba z roku 2023. Je riešený ako jednopodlažný nepodpivničený bungalov s plochou strechou s izoláciou ISOVER min. 240 mm. Vďaka tvaru strechy bolo možné na strechu osadiť 11kW fotovoltiku.
Rodinný dom je postavený z kvalitných štandardných materiálov. Obvodové múry sú z brúsenej tehly POROTHERM PROFI o hrúbke 300 mm, zateplené 160-200 mm hrubými fasádnymi izolačnými doskami GREYWALL s prímesou grafitu. Betónové základové pásy sú izolované tepelnou izoláciou – extrudovaným polystyrénom STYRODUR 2800 C. Vnútorné deliace priečky sú taktiež z brúsených tehál POROTHERM PROFI s hrúbkou 140 mm. Okenné výplne sú izolačné trojsklá osadené v plastových profiloch s exteriérovými, elektricky ovládanými hliníkovými žalúziami.

Podlahu v interiéri tvorí kombinácia keramickej dlažby a kvalitnej vinylovej podlahy, ktorá sa vyznačuje nenáročnou údržbou a dlhou trvácnosťou. Kúrenie je podlahové – vodné.
Celá domácnosť je plne elektrifikovaná, napriek tomu je k dispozícii plynová prípojka. Interiérové svietidlá sú úsporné bodové LED. Vstupné dvere sú bezpečnostné s nadštandardnou výškou.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete. K dispozícii je optická prípojka vysokorýchlostného internetu. Predpokladané náklady na prevádzku domu sú 100,- až 150,- eur / mesačne.

STRUČNÝ PREHĽAD : celková úžitková plocha s terasou: 167,31 m2, celková úžitková plochu bez terasy: 138,15 m2, celková zastavaná plocha pozemku: 181,08m2. Rozloha pozemku: 583 m2. 4 izby, 2 kúpeľne, 2 WC, šatník, technická miestnosť, garáž, prestrešená vonkajšia terasa, bazén s jacuzzim, vonkajšia terasa, fotovoltika, elektrické vonkajšie žalúzie, klimatizácia, príprava na saunu, bezpečnostné dvere, zabezpečovací systém, kamerový systém, parková úprava pozemku, vonkajší parking na pozemku pre 2 autá, orientácia na svetové strany: SZ.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
interiér: zádverie so vstupom do garáže s technickou miestnosťou; kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom; hosťovská izba / pracovňa; obývacia izba s kuchyňou a výstupom na terasu; detská izba s výstupom na terasu; spálňa s vlastnou kúpeľňou, šatníkom a výstupom na terasu
exteriér: vonkajšia terasa; vonkajší parking pre 2 autá; bazén s jacuzzi; záhradný domček.

BENEFITY:
Rodinný dom bude novým majiteľom odovzdaný vo vysokom nadštandarde. Okrem zariaďovacích predmetov, obkladov, sanity, interiérových dverí, svietidiel a podláh je vybavený klimatizačnými jednotkami, bezpečnostným systémom pripojeným na pult centrálnej ochrany, kamerovým systémom, elektricky ovládanými exteriérovými žalúziami a vstupnými bránami. Najväčším benefitom okrem vonkajšieho bazénu s jacuzzi je určite 11kW fotovoltika s prípravou na nabíjačku elektromobilu v garáži. Táto kombinácia spolu s konštrukciou domu vie výrazne redukovať celkové náklady na chod domácnosti. Rodinný dom je úplne nový, nikdy nebol obývaný a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy.

VÝMERY MIESTNOSTÍ:
Vstupná chodba 13,59 m2
Technická miestnosť 2,99 m2
Garáž 22,63 m2
Kúpeľňa 3,91 m2
Spálňa 11,78 m2
Obývacia izba s kuchyňou 43,68 m2
Chodba 5,98 m2
Kúpeľňa 4,59 m2
Detská izba 8,95 m2
Detská izba 12,92 m2
Terasa 29,16 m2
WC 2,10 m2
Šatník 5,03 m2

LOKALITA
Ako bolo spomenuté vyššie, nehnuteľnosť sa nachádza v novovybudovanej časti Dunajskej Stredy v dotyku centra mesta a zároveň v tesnej blízkosti novej obchodnej zóny. Táto zóna poskytuje bohaté nákupné možnosti vrátane kina. V blízkosti sa nachádza reštaurácia s rýchlym občerstvením McDonald’s. Bývanie je vzhľadom na svoju polohu a dostupnosť do centra do 5 minút ideálne pre rodinu s deťmi, keďže neďaleko sa nachádza aj materská škola.

Cena rodinného domu je: 350.000 €,-/ celkom vrátane provízie RK.

CALL CENTRUM – Veronika Konkoly +421 951 780 731, asistent@allinclusivereal.sk.

ALL INCLUSIVE REAL Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.

Kancelária je členom najväčšieho združenia realitných kancelárii REALITNEJ ÚNIE a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
– vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
– poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
– poplatky za overenie podpisov u notára,
– doručenie podkladov na kataster,
– asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
– ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.

© Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie ALL INCLUSIVE REAL, s.r. o.

Výmera

583 m2

Úžit. plocha

167 m2

Izby

4