img
domton2
domton3
domton4
domton5
domton6
domton7
domton8
domton9
domton10
domton11
domton12
domton13
domton14
domton15

PREDANÉ: 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, TÔŇ
Cena: 109 000 EUR

PREDANÉ: 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, TÔŇ
img

Lokalita

Dunajská Streda

Telefón

+421 951 780 731

Email

info@allinclusivereal.sk

Vlastníctvo

Osobné

Informácie o nehnuteľnosti

ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. Vám ponúka na predaj pekný, v značnej miere zrekonštruovaný rodinný dom v obci Tôň. Obec Tôň sa nachádza v okrese Komárno, je vzdialená od Bratislavy 80 km, od okresného mesta Komárno iba 22 km a od najbližšieho kúpeľného mesta Veľký Meder iba 9 km .

V obci s primeranou občianskou vybavenosťou k počtu obyvateľov (cca. 700) okrem obecného úradu, pošty, materskej i základnej školy nájdeme reštauráciu, čerpaciu stanicu a maloobchody rôzneho charakteru.

Dom s úžitkovou plochou 125m2 s rozsiahlou terasou 20 m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou 1079 m2. K domu prislúcha i samostatne stojaci garáž, vhodný pre parkovanie 1 auta. Pozemok je ohraničený z každej strany s pevným i živým plotom. Priesvitná záhrada poskytuje dostatok miesta pre odpočinok aj pre športy.

Milovníkov prírody určite milo prekvapia 30 rokov staré okrasné stromy v zachovalej rekreačnej záhrade. V zadnej časti záhrady oddelene od rekreačnej zóny je vytvorený gazdovský dvor s dielňou i mini záhradkou pre pestovanie zeleniny. V prípade záujmu sú tu vytvorené podmienky aj pre chov domácich zvierat.

Dom s 5 izbami poskytuje dostatok priestoru pre väčšie rodiny, pre ľudí s aktívnym životným štýlom, aj pre viacero generácií naraz. Po vstupe do domu zo svetlej chodby sa dostaneme do centrálnej haly s rozlohou cca 19 m2, ktorá slúži ako jedáleň. Táto miestnosť z prednej časti domu sa napája na dve izby, z ktorých v jednej je vybudovaná kuchyňa, ktorú v prípade záujmu môžeme premiestniť do obývacej miestnosti s rozlohou 30 m2, ktorá je napojená na svetlú terasu okolo zadnej časti domu so vstupom do záhrady. Z centrálnej haly máme prístup do vkusnej kúpeľne a do samostatne toalety. Z chodby na ľavej strane vedú schody do o pol poschodia nižšie ležiacich dvoch izieb. Tieto priestory môžeme využívať ako izby pre členov rodiny, ako hosťovské izby, vytvoriť z nich bývanie pre ďalšiu generáciu, vytvoriť tu spoločenský priestor pre voľný čas ako i telocvičňu, atď.

om prešiel kvalitnou rekonštrukciou, boli vymenené okná i dvere na plastové, z vonka nová farba, čerstvo vymaľované izby, podlahy sú z časti keramické, v niektorých priestoroch laminátové. Rodinný dom sa predáva zariadený. Garáž i hospodárka budova sú plne elektrizované s možnosťou napojiť sa na 230 V i 320 V napätie. Kúrenie domu je zabezpečené s plynovými gamatkami i s tuhým palivom.

Voda pre polievanie záhrady je čerpaná z vlastnej studne, kým domácnosť je napojená na miestnu vodovodnú sieť. Nakoľko kanalizácia v obci nie je momentálne vybudovaná, rozklad odpadovej vody na vodu vhodnú pre polievanie je zabezpečené vo vlastnej šachte 22m3 na biologickom princípe.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je akčná, je platná iba v prípade rýchleho jednania. AKCIA platí pri uskutočnení transakcie prevodu nehnuteľnosti v roku 2021. Kvalita vyhotovenia i použitých materiálov, technický stav, priestorové usporiadanie domu, stúpajúce ceny nehnuteľností v danom regióne vysoko prevyšujú predajnú cenu 109 000 EUR/celkom.

Mesačné energetické náklady na vodu, kúrenie, elektriku sú na úrovni 100 – 120 eur. Náklady na energiu sú viac rokov vydokladované.

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. V prípade potreby prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:

vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie, poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, doručenie podkladov na kataster, asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb, ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, tak nás nevahajte kontaktovať na tel.: 0944 260 626 alebo mailom: info@allinclusivereal.sk

© Copyright ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. – Inzerát je autorským dielom a majetkom spoločnosti ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o.

Výmera

1079 m2

Úžit. plocha

125 m2

Izby

5

Garáž

1 auto